Misyonumuz ve Vizyonumuz


MİSYONUMUZ 

Gökçebey için 7/24 prensibiyle çalışıyoruz ve ‘’Halkıma Hizmet, İnsana Hürmet’’ anlayışıyla geleceğimiz için değer oluşturmaya ve hayatı kolaylaştırmaya tüm hızımızla devam ediyoruz.

Değişen, gelişen dünyanın yeni nesil belediyecilik perspektifinde teknolojik olmaya, hizmetlerimizi dijital platformlara taşımaya, altyapıya, doğaya, sanayiye, kültürel değerlerimize, eğitime, istihdama, üretime ve  yaşamının konforunu artırmaya büyük önem veriyoruz.
 
Yeni nesil Belediyecilik anlayışı ile ilçemizi son derecede çağdaş ilçe yapılanmasının en güzel,en temiz  ve seçkin örneklerinden bir ilçe yaparak model bir Gökçebey oluşturmak.


VİZYONUMUZ 

Kamu yararını ve çıkarlarını temel alarak, Belediyenin imkanları çerçevesinde ilçeme ve halkıma ihtiyaçları doğrultusunda  kamu kaynaklarını etkin ve verimli kullanarak ilçeme hizmet etmek.Şeffaf, hesap veren, katılımcılığı ve vatandaş memnuniyetini esas alan, çalışanını koruyan, güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde yerine getirmek ve Gökçebey’ in refah seviyesini ve yaşam kalitesini yükseltmek.