Anneler Gününü en içten duygularımla kutluyorum

Tüm annelerin, Anneler Gününü en içten duygularımla kutluyor, sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum.

Dünyaya gözlerimizi ilk açtığımız andan itibaren sevgisiyle, şefkatiyle, merhametiyle bizleri kucaklayan, hayatını evlatlarına adayan her anımızda yanımızda olan ve hakkı hiç ödenemeyecek olan annelerimizin bu özel gününü kutluyorum. Yaşamımızda bizi, belki de karşılıksız seven tek varlık annelerimizdir. Ülkemize ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa göğüs gererek fedakarca çalışan anneler, aile değerlerinin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının da en önemli güvencesidir. En mutlu anlarımızda olduğu gibi, tüm sıkıntılarda sığındığımız liman olan annelerimizin tek beklentisi, bizlere gösterdikleri sevgi ve ilgiyi onlara da hissettirmektir. Bu yüzden hiçbir hediye anne sevgisinin üzerinde değildir. Annelerimizi sadece yılın bir gününde değil her zaman hatırlamalı ve değerini bilmeliyiz. 
Bu duygu ve düşüncelerle, hakkın rahmetine kavuşmuş kendi annemi ve tüm anneleri rahmetle anıyor, başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere her türlü zorluğa fedakarca göğüs geren tüm annelerin, Anneler Gününü en içten duygularımla kutluyor, sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum.

Vedat ÖZTÜRK
Belediye Başkanı

#gülizaröztürk
#emineöztürk
#özgeöztürk
#ebruöztürk


SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ;

  • Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır